INNE

MIEJSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY W WARSZAWIE

ul. Ratuszowa 1/3
www.zoo.waw.pl

CENTRUM HANDLOWE WILEŃSKA

ul. Targowa 72
www.warszawa-wilenska.pl

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Centrum Nauki Kopernik aktywnie uczestniczy w życiu społeczności centrów nauki w Polsce i na świecie. Jest członkiem Ecsite’a (The European Network of Science Centres and Museums) oraz SPINu - Porozumienia Społeczeństwo i Nauka.

www.kopernik.org.pl

 

 

 

La Playa

Magia La Playa Music Bar polega na jej wszechstronności - za dnia kusimy wakacyjnym relaksem, by wieczorami porywać w rytm najlepszych imprezowych hitów. Nasza różnorodność otwiera wszelkie granice i pozwala poznać tropikalne oblicze Wisły.

Odwiedzając La Playa w ciągu dnia, możecie spodziewać się fantastycznej, wakacyjnej atmosfery. Połóżcie się wygodnie na leżakach, grajcie w siatkówkę plażową i weźcie udział w zorganizowanych zajęciach sportowych np. Zumby! Jeśli chillout nie jest Waszą mocną stroną, możecie też popracować zdalnie prosto z plaży - dzięki bezpłatnej strefie Wi-Fi.

W wieczornej wersji La Playa, każdy znajdzie coś dla siebie. Od poniedziałku do niedzieli z głośników sączy się mieszanka najlepszych hitów. W zależności od dnia tygodnia, tętnimy odpowiednio chilloutowymi nutami, housowym brzmieniem i wybuchową mieszanką hitów (mash-up). W niedzielę dla muzycznej odmiany, zapraszamy na Salsę w wielkim mieście, czyli legendarne imprezy Fiest en La Playa.

WWW.LAPLAYA.PL

PAUSA TRATTORIA

PAUSA TRATTORIA

Pierwsza na Pradze Północ trattoria z tradycyjnym piecem opalanym drewnem.

https://www.facebook.com/pausatrattoria/

 

ul. Otwocka 7
01-759 Warszawa

(22) 818 00 65